GüncelSağlık

ŞANMED Hastanesine Gitmek Demek Koronavirüs Kapmak Demek

Para için hastaların canını hiçe sayan ŞANMED Hastanesi, tedavi olmaya gelen hastalara maske vermemesi de dikkatlerden kaçmadı.

Şanmed Hastanesi

Skandallarla gündeme gelen şanmed Hastanesi’nde yni bir skandal daha. Şanmed hastanesinde bugun çekilen görüntüler hayrete düşürdü. Sanki tüm dünya korona virüs ile mücadele etmiyormuş gibi hasta kabulünde sorun görmeyen ŞANMED Urfalıların canını tehlikeye atmaktan çekinmedi.

 

Maskesiz Gelenler Uyarılmıyor

Sosyal mesafenin dikkate alınmadığı hastanede insanlar iç içe sıra beklerken hastanenin giriş yapanlara maske vermemesi de dikkatlerden kaçmadı. Özellikler devletten maske temin edip, halkın kullanımına sunulmaması her türlü tehlikeyi de beraberinde getiriyor.

Şanmed Hastanesi

 

ŞANMED Cana Kastediyor

Acil olarak hastaneye gitmek zorunda olan vatandaşların çektiği görüntüler büyük tedirginlik yaratırken, korona virüs vakalarının bu tarz ortamlarda yayıldığını ifade eden vatandaşlar, ŞANMED’i vatandaşların canına kast etmekle suçladı. Vatandaşlar, gerekli kurumların ŞANMED Hastanesi’nde inceleme başlatıp gerekli işlemleri yapmaları gerektiği talebinde bulundu.

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı