Şanlıurfa’da Trafik Polisi ile Sürücü Arasında Gerginlik

Şanlıurfa’da trafik yoğunluğunun her zaman had safhada olduğu caddede trafik ekiplerinin park denetimine takılan sürücü ile polisler arasında gerginlik yaşandı.

kavga 2

Şanlıurfa’da trafik yoğunluğunun her zaman had safhada olduğu caddede trafik ekiplerinin park denetimine takılan sürücü ile polisler arasında gerginlik yaşandı. Sürücü ters kelepçe vurularak gözaltına alınırken, bazı vatandaşlar polise tepki gösterdi.

Olay, Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde trafiğin her zaman yoğun olduğu Divanyolu Caddesi üzerinde dün akşam saatlerinde yaşandı.

İddiaya göre, cadde üzerinde bir iş yerine yoğurt bırakmak isteyen sürücü kamyonetini cadde üzerinde bıraktı. Trafik polislerinin park yasağı denetimine takılan sürücüsü ile polisler arasında tartışma başladı. Taraflar arasındaki gerginlikte esnaf araya girdi.

Sürücü polise mukavemet göstermekten gözaltına alınmaya çalışınca bir süre direndi. Polis, şahsı ters kelepçe vurarak gözaltına aldı. Bazı esnaf, polisin aşırı şiddet uyguladığını ileri sürerek ekiplere tepki gösterdi.

Yaşanan anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

BİHA

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu