Şanlıurfa’da Esnafın Mallarına Hırsızlar Dadandı

Belediye iş yeri verecek ümidiyle malzemelerini bir dükkana istifleyen esnaf hırsızlardan dert yakındı. Esnaf: Dükkanlarımız soyuldu. Bir çarşı kurmadınız"

hirsiz 2
Belediye iş yeri verecek ümidiyle malzemelerini bir dükkana istifleyen esnaf hırsızlardan dert yakındı. Esnaf: Dükkanlarımız soyuldu. Bir çarşı kurmadınız”
 
Şanlıurfa’da Atatürk Bulvarı esnafı hırsızlık olaylarından dert yakındı. Çevre esnafı yetkililerden yardım istedi. Belediyenin kendilerine iş yeri vereceğini, bu yüzden dükkandaki malzemelerini başka bir iş yerine istifleyen esnafın dükkandaki malları çalındı.
 
Mağdur durumda olan esnaf Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’ne seslenerek mağdur durumda olduklarını belirtti. Bir esnaf, mallarının çalındığını belirterek şu ifadelere yer verdi;
 
“Sayın belediye başkanım sayın valim Atatürk bulvarında esnafım dükkanlarımız soyuldu. Esnafları mağdur ettiniz. Bir çarşı kuramadınız. Bu esnaflara derdimizi kime anlatalım?” ⁦
 
Hırsızların her yere dadanması ile beraber dekorasyon, mobilya, evrak vb. eşyaları çalınan esnaf yetkililerden duruma el atmalarını talep etti.
@urfa.com

Esnafın Mallarına Hırsızlar Dadandı #urfa #şanlıurfa #esnaf #sondakika hırsız

♬ urfa.com – orijinal ses – urfa.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu