Şanlıurfa’da Deprem! Bugün 4 Kez Sallandı

Şanlıurfa’da sabah saatlerinde meydana gelen 3.7’lik depremin ardından 3 deprem daha meydana geldi… Art arda yaşanan depremler panik yarattı.
Şanlıurfa'da Deprem! Bugün 4 Kez Sallandı
Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde sabah saatlerinde 3.7’lik deprem meydana geldi. Yaşanan bu deprem panik yaratırken art arda 3 deprem daha meydana geldi.
 

Karaköprü’de Deprem Oldu

İlk deprem Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesine bağlı Höyüklü kırsalında sabah 08.45 sıralarında meydana geldi. Depremin yerin 6.8 KM derinliğinde meydana gelirken şiddeti 3.7 olarak ölçüldü.
 

Bozova’da Deprem Oldu

Sabah meydana gelen bu depremin ardından Bozova da sallandı. Bozova’ya bağlı Yalıntaş kırsalında saat 11.58 sularında meydana gelen deprem yerin 5 KM derinliğinde gerçekleşti. Depremin şiddeti 2.0 olarak ölçüldü.

Haliliye’de Deprem Oldu

Bozova’nın ardından merkez üssü Haliliye kırsalı olan Balkatan’da meydana geldi. Saat 12.43 sularında meydana gelen depremin yerin 13 KM derinliğinde yaşandığı belirtilirken şiddeti ise 2.0 olarak belirlendi.
 
Haliliye’de 2. Deprem Oldu
Bugün meydana gelen son deprem ise saat 13.15 sıralarında meydana geldi. Merkez üssü Haliliye kırsalı olan Altındamla’da meydana gelen deprem yerin 5 KM derinliğinde yaşanırken şiddeti ise 2.6 olarak belirlendi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu