Şanlıurfa’da Ahırda Zincire Bağlanıp İşkence Edildi

Şanlıurfa’da iddialara göre 15 yaşındaki bir genç babası ve amcası tarafından ahırda zincire bağlanıp işkence edildi. O anlar kameralara yansıdı…
Şanlıurfa’da Ahırda Zincire Bağlanıp İşkence Edildi

15 Yaşındaki Genç Zincire Bağlanıp İşkence Gördü

Olay, Şanlıurfa’da meydana geldi. İddialara göre 15 yaşındaki bir genç amcası ve babası tarafından alıkonuldu… Alıkonulan genç iki gün boyunca ahırda zincire bağlı şekilde işkence gördü.
 

Boşanmak İsteyen Anneye Çocuğu İle Tehdit

Çocuğun zincire bağlanıp işkence görmesinin sebebi ise anne ve babasının boşanma kararı alması oldu. İddialarda çocuğun annesi babasından boşanmak istediği, babanın da anneyi vazgeçirmek için 15 yaşındaki çocuğu zincire bağlayıp işkence ettiği öğrenildi…
 

İşkence Videomu Çekip Anneme Attılar

Zincirden kurtarılıp emniyete götürülen çocuğun 2 sayfa ifade verdiği bilgisi edinildi. 15 yaşındaki çocuk 2 gün boyunca aç susuz ahırda zincire bağlandığını ve babası amacası t arafından işkence gördüğünü belirtti. İşkence gören çocuk, babası ve amcasının o anları kamera kaydına alıp videoyu annesine gönderdiklerini belirtti.
 

Baba ve Amca Serbest Bırakıldı

İddiaların ardından işkenceci baba ve amca mahkemeye sevk edildi. Mahkeme aldığı kararda şahısların tutuksuz yargılanmasına karar vererek serbest bıraktı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu