Şanlıurfa OGM, Denetim Toplantısı Yaptı

Şanlıurfa Orman Genel Müdürlüğü toplantı yaptı. Müdürlük, bünyesinde kadastro ve mülkiyet alanında denetim ve değerlendirme toplantısı yapıldığını belirtti.

ogm
 
Şanlıurfa Orman Genel Müdürlüğü, kadastro ve mülkiyet alanında denetim ve değerlendirme toplantısı yaptığını duyurdu. Toplantı sonrası açıklamada bulunan Şanlıurfa Orman Müdürlüğü, yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;
 
“Bölge Müdürlüğü/İşletme Müdürlüğü/ İşletme Şefliği ve diğer birimler bazında Kadastro ve Mülkiyet Dairesi Başkanlığı’nın tüm konularını kapsayan iş ve işlemleri inceleme, değerlendirme ve görüş alışverişinde bulunmak, çalışmaların mevzuatına uygun yapılıp yapılmadığını arazide ve büroda kontrol etmek üzere Kadastro ve Mülkiyet Dairesi Başkanlığı’ndan gelen heyet ile Kadastro denetimi toplantısı yapıldı.
 
Adıyaman Orman İşletme Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen denetim toplantısında Kadastro ve Mülkiyet Dairesi Başkanlığı’ndan Şube Müdürü Hasan Ayhan, Koordinatör Togay Cihanoğlu ve mühendis Serdar Tek’in koordinasyonunda Adıyaman Orman İşletme Müdürü Murat Tuncer ile birlikte İşletmede görevli teknik personeller katıldı.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu