Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’ne TOGG Alınacak

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısında, alınan karara göre belediyeye TOGG alınacak. Karar, belediye meclisinin oy çokluğu ile kabul edildi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'ne TOGG Alınacak
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısında, Plan ve Bütçe Komisyon raporunda yer alan Büyükşehir Belediyesi Başkanlık makamına TOGG alınmasına ilişkin madde, oy çokluğuyla kabul edildi.

ŞANLIURFA -Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 2023 Yılı Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısının ikinci birleşimi gerçekleşti.

Toplantı, Başkan Vekili Serdar Şeyhanlıoğlu başkanlığında ve meclis üyelerinin katılımıyla Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda düzenlendi.

 Toplantıda açılış ve yoklamanın ardından gündem maddelerine geçildi.

Meclis’te Plan ve Bütçe Komisyon raporları arasında yer alan Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Makamına kırmızı renk TOGG aracı alımına dair Ulaşım Daire Başkanlığına yetki verildi.

Rapor, meclis üyelerinin oy çokluğuyla kabul edildi.

İlgili raporda şu ifadeler yer aldı:

“12.06.2023 tarih ve 195 sayılı Meclis kararı ile komisyonumuza havale edilen ‘TOGG Araç Alımı’ ile ilgili komisyonumuzca yapılan değerlendirmeler neticesinde Komisyonumuz tarafından başkanlık makamı aracı olarak kullanılmak üzere 1 adet TOGG TIOX V3 RWD uzun menzil kırmızı renk araç alımının yapılması ve Ulaşım Daire Başkanlığına yetki verilmesi uygun görülmüştür.”

Toplantıda İmar ve Bayındırlık Komisyonundan gelen 15 raporda kararlaştırıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu