Şampiyon kupasına kavuştu

Viranşehir Belediyespor, Şanlıurfa 2021-2022 U16 A Grubu Şampiyonu oldu.

Şampiyon kupasına kavuştu

Viranşehir’i sporun her alanında temsil eden Viranşehir Belediyesi, bir şampiyonluk sevinci daha yaşadı. Şanlıurfa 2021-2022 U16 Grubu’nda mücadele eden Viranşehir Belediyespor, aldığı başarılı sonuçlarla grubunu lider tamamladı.

Viranşehir temsilcisi, Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Adnan Yükselir’den şampiyonluk kupasını aldı. Viranşehir temsilcisinin şampiyonluğa ulaşması ilçede mutlulukla karşılandı.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Şanlıurfa 2021-2022 U16 A Grubu Şampiyonu olan Viranşehir Belediyesporlu teknik heyet ve futbolcuları tebrik ederek, şunları söyledi:

“Viranşehir Belediyesi olarak voleybol, tenis, futbol, basketbol, güreş ve yüzme gibi birçok spor dalında yüzlerce sporcumuz bulunuyor. Viranşehir’deki yetenekli çocuklarımızı keşfederek ilçemize ve ülkemize daha iyi hizmet veren nesiller kazandırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Viranşehir Belediyesi olarak ilçemizde sporu ve gençleri destekliyoruz, desteklemeye de devam edeceğiz. İlçemizde tesisleşme ve birçok spor dalında gençlerimize verdiğimiz destekler sonucunda bugün Viranşehir Belediyespor futbol takımımız, Şanlıurfa 2021-2022 U16 A Grubu Şampiyonu oldu. Bu başarıdan dolayı antrenörlerimizi, futbolcularımızı ve kulübümüzü tebrik ediyor, spora destek veren tüm Viranşehirli hemşerilerimize teşekkür ediyorum. İlçemizde bu güzelliklerin, birlik ve beraberliğin daim olmasını diliyorum”.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu