GenelGüncelSporYurt

Sakarya Belediye Başkanı Suç Mu İşliyor?

Akıllara gelen soru ise Sakaryaspor’a yardımda bulunan Sakarya Büyükşehir Belediyesi suç mu işliyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin Sakaryaspor’a 15 Milyon TL yardımda bulunması gözleri Başkan Beyazgül’e çevirdi.

Beyazgül, belediyenin ekonomik Urfaspor’a yardım etmesi suçtur” diyerek Urfaspor’a destekte bulunmamıştı. Akıllara gelen soru ise Sakaryaspor’a yardımda bulunan Sakarya Büyükşehir Belediyesi suç mu işliyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Urfaspor’a belediyenin ekonomik olarak yardım etmesinin suç olduğunu söylemişti. Başkan Beyazgül’ün bu sözlerinden sonra Sakarya Belediye başkanı Ekrem Yüce, Sakaryaspor’a 15 Milyon Lira destekte bulunacağını açıkladı.

Sakaryaspor’a Belediye Başkanından 15 Milyon Destek

Sakaryaspor’a yapılacak olan 15 Milyon Lira destek şu sözlerler müjdelendi; “Sakaryaspor’da hareketli saatler yaşanıyor ! Pazar günü gerçekleşecek olan kongreye Belediye Başkanı Ekrem Yüce el atmayı planlıyor. ilk etapta 15 milyon ₺ bütçe.. 8 milyon ₺ hali hazırda borcu olan Sakaryaspor’da güçlü bir yönetim hazırlanıyor. Yönetimde her ilçe belediyesinden ve SATSO’dan birer kişinin yönetim listesinde bulunacağı oluşumun başkanlığını İse Büyükşehir

Belediye Spor Kulübü Başkanı Cevat Ekşi yapacak”

Beyazgül, Urfaspor’a Yardım Etmek İstemiyor Mu?

Sakarya Byüükşehir Belediyesi’nin Sakaryaspor’a Milyon yardım etmesi akıllara şu soruyu getirdi; Sakarya Belediye Başkanı Ekrem Yüce suç mu işliyor yoksa Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Şanlıurfaspor’a destek olmaktan çeşitli bahanelerle mi kaçıyor.

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı