Rezalet! 11 Nisan Stadyumu Karanlığa Gömüldü

Şanlıurfaspor-Erzincanspor maçında elektrikler kesildi. 11 Nisan Stadyumu karanlığa bürünürken Urfalı sporsevereler yaşanan durum için “Rezalet” dedi.
Rezalet! 11 Nisan Stadyumu Karanlığa Gömüldü

Şanlıurfaspor Maçında Elektrikler Kesildi

TFF 2. Lig play-off turu Şanlıurfaspor’un ev sahipliğini yaptığı 11 Nisan GAP Stadyumunda oynandı. Takımların karşılaşma için çıktığı sahada elektrikler kesildi. Bir anda karanlığa gömülen statta maçı izleyenler ne olduğunu anlamaya çalıştı. Aydınlatmaların bir anda kesilmesi ile karanlığa gömülen statta yaşanan elektrik rezaleti tepkilere neden oldu.
 

Stadyumda İstiklal Marşı Hoparlörsüz Okundu

Elektriklerin kesilmesi ile ses siteminde de sorunlar yaşandı. Maç öncesi okunan İstiklal Marşı hoparlörden çalınamadı. Futbolcular ve taraftarlar marşı hep bir ağızdan okudu. Saat 20.00’da başlaması gereken karşılaşma 20.11’de başladı.
 

Sporseverler “Rezalet” dedi

Şanlıurfa’da sık sık meydana gelen elektrik kesintilerinden şikayetçi olan vatandaşlar, yaşanan aksaklığı tepki ile karşıladı… Spor müsabakalarında bile elektrik kesintisinin sorun yarattığını belirten sporseverler yaşanan durum için “Rezalet” açıklamasında bulundu…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu