EğitimGüncelYurt

Rektör Çelik’ten Öğrencilere Sınav Mesajı

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sürecinde uzaktan eğitim devam ediyor.

Rektör Çelik'ten Öğrencilere Sınav Mesajı

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sürecinde uzaktan eğitim devam ediyor. Bu süreçte okullarından ve arkadaşlarından uzak kalan öğrencilerine yönelik Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik, bir mesaj yayınladı.

Önümüzdeki günlerde final sınavlarının başlayacağını belirterek öğrencilerine başarılar dileyen Rektör Çelik mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili öğrencilerim; öncelikle belirtmek isterim ki sizleri çok özledim. Şu anda kampüste arkadaşlarınızla, hocalarınızla birlikte olmayı ne kadar çok istediğinizi biliyorum. Dersler elbette bir arada olduğumuzda çok daha güzel geçiyor. Kampüsümüz her zaman olduğu gibi sizlerle birlikte daha anlamlı.

Sizsiz kendimizi çok eksik hissediyoruz. Bu pandemi günleri elbette geçecek ve çok daha güzel günlerde daha güçlü bir şekilde yine birlikte olacağız. Bunun için birlikte çok çalışmamız gerekiyor.

Biliyorsunuz haftaya finalleriniz başlayacak. Bu sınavlarda ben hepinizin başarılı olmasını temenni ediyorum. Biz sizlerin her zaman yanınızdayız, daima da olacağız. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle hoşçakalın”

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı