Polis, İnsanlara Bıçak Çeken Duraktaki Saldırganı Vurdu

Bir vatandaş otobüs durağında beklerken belinden çıkardığı bıçakla durduk yere insanlara saldırdı. Polis memuru duraktaki saldırganı vurdu.
Polis, Duraktaki Saldırganı Vurdu

Durduk Yere Bıçağı Çekip Saldırdı

Olay, İstanbuk’un Bayrampaşa ilçesinde meydana geldi. İddialara göre bir vatandaş belinden çıkardığı bıçak ile durduk yere insanlara saldırdı.
 

Göreve Giden Polis Memuru Saldırganı Etkisiz Hale Getirdi

Duraktaki vatandaşların panik içinde olduğunu gören ve o sırada göreve giden bir çevik kuvvet polisi duruma müdahale etti. Kendisini uyaran polisin üzerine yürüyen saldırgan şahıs dehşet saçmaya devam etti. Polis, uyarılarını dikkate almayan saldırganı sağ ayak bileğinden silahla vurdu.
 

Saldırganın 49 Suç Kaydı Var

İhbar ile olay yerine sağlık ve emniyet ekipleri sevk edildi. Ayağaından yaralanan saldırganın hastanedeki tedavisi devam ederken yapılan kimlik kontrolünde şüphelinin 49 suç kaydının olduğu öğrenildi…
 

Polis Memuru Açığa Alınmadı, Ödüllendirildi

O anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansırken, saldırganı ayağından vuran polisin açığa alındığı iddia edildi. İddiaların ardından İstanbul Valisi iddiaların doğru olmadığını, göreve gittiği sırada vatandaşın canını hiçe sayan bir saldırganı etkisiz hale getirdiği için polis memuruna başarı belgesi verdiklerini belirtti…
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu