Peker’den Seçim Uyarısı: Kaybetsek de Gitmeyeceğiz Diyorlar

Sedat Peker'den vatandaşlara seçim uyarısı: "Seçimi kaybetsek de asla gitmeyeceğiz diyorlar. Sandık milletin namusudur. Namusumuzu koruyacağız."

 
“Deli Çavuş” isimli Twitter hesabından paylaşılanlar bugün en çok konuşulanlar arasında yer aldı. Hesapta seçim günü ve sokak eylemleri konusunda bir dizi “uyarı” mesajları yer aldı.
Hesabın Sedat Peker tarafından kullanıldığı öğrenildi. Sedat Peker “Deli Çavuş” hesabından yaptığı seçim günü ve sokak eylemleri mesajında şu ifadelere yer verdi;
 
Kıymetli dostlarım, hangi tahriki yaparlarsa yapsınlar, seçim gününe kadar asla sokağa çıkmayın diye size tavsiyelerde bulunmuştum. Bu konuda lütfen bana güvenin (ne de olsa tecrübe konuşuyor.) Tabii ki bu durum sadece seçim gününe kadar geçerli.

Toplumun sakinliğinden cesaret alan bazıları sandıkta seçimi kaybetsek de asla gitmeyeceğiz diye açıklamalar yapıyorlar
. Seçim kazanıldığında şu veya bu sebeple eğer ki iktidarı terk etmek istemeyen kişiler olursa (duyumlarım olacağı yönünde) o zaman şartlar değişmeli.
 
Sonu her ne olursa olsun hakkınızı alana kadar evinize asla girmeyin (sonu ne olursa olsun). Çünkü hakkımızı alabileceğimiz gerçek bir seçim ülkemizde bir daha olmayacaktır. Tecrübelerime güvenin. Bu sahte kahramanlar Yüce Milletimizi gerçekten tanımıyorlar.
Bizim halkımız her çileye dayanır. Her zulmü sinesine çeker. Ancak Büyük Önder Atatürk ve dava arkadaşlarının kendilerine miras bıraktıkları seçime krallarının dahi müdahale etmesine ölümleri pahasına izin vermezler. Sandık bir milletin namusudur. Namusumuzu koruyacağız.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu