Özaslan: Gelin Hep Beraber Ders Verelim

HÜDA PAR Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Emin Özaslan, “Halk sağlığın efendisidir. Gelin hep beraber ders verelim.”

emin ozaslan

HÜDA PAR Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Emin Özaslan, Mart seçimlerine kısa bir süre kala bazı açıklamalarda bulundu. Özasalan, halkın sandığın efendisini olduğunu belirterek şu açıklamalarda bulundu;

“Kıymetli hemşerilerim 31 Mart yerel seçimlerine yavaş yavaş gidiyoruz. Şu anda şehrin içerisinde bulunmuş olduğu sorunları hepiniz biliyorsunuz. Gelin bu seçimde öyle bir değişim meydana getirelim ki şehri sorunlarıyla başbaşa bırakan siyasetçileri devre dışı bırakalım. Şehrin sorunlarına çözüm sunmayan siyasetçileri devre dışı bırakalım. Ve öyle bir adım atalım ki projesi olmayan sorunlara çözüm getirmeyen siyasi anlayışı bir son verelim. Şanlıurfa‘yı bu sorunlarla başbaşa bırakan bütün siyasetçilere büyük bir ders verelim. Gelin bu seçimde hep beraber siyasetine bir ders verelim. Gelin bu seçimde hep beraber saltanat siyasetini siyasetine de bir son verelim. Ve gelin bu seçimde hep beraber 40 harami siyasetine de artık son verelim ki bir ders verin. Unutmayın halk sandığın efendisidir. Güç sizde kontrol sizde söz sizde gelin hep beraber büyük bir değişimi başlatalım.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu