“Onlar göz boyuyor biz ise kaldırımları boyuyoruz”

Deva Partisi Ş.Urfa İl Teşkilatı, Recep Tayyip Erdoğan’ın Ş.Urfa programına ilişkin belediye çalışma(ma)larına ironik bir eylem ile göndermede bulundu.

İl Başkanı Av.Ahmet Tüysüz yönetimdeki arkadaşları ile beraber eline aldığı boya kovası ve fırçası ile kaldırımları boyadılar. İl Başkanı Tüysüz burada yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

 

“Evet sayın Cumhurbaşkanı Urfa’ya geliyor diye bugüne kadar hiç çalışmayan belediyeler özellikle Cumhurbaşkanının geçiş güzergahı evet evet sadece geçiş güzergahını temizliyor boyuyor onun göremeyeceği alanları ise ihmal ediyor biz de belediyelerimize katkı olsun diye cumhurbaşkanının geçiş güzergahı dışındaki kaldırımları arkadaşlarımızla boyamaya çalıştık.

Ama biz onlar gibi toprak alanları çim gibi göstermek suretiyle yeşil boya püskürtmedik doğal beyaz rengine boyadık. Evet biz göz boyamadık kaldırımları boyadık. Belediyelerimiz zor durumda kalmasın diye yardımlarına koştuk. Ve sayın Cumhurbaşkanından istirham ediyoruz daha sık gelin ki bunlar çalışsın siz gelmeyince bunlar çalışmıyor biz ise hizmet göremiyoruz.” dedi.

Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu