O Anı Kameraya Alan Lise Öğrencisi Linç Edildi

Meslek lisesinde engelli arkadaşlarına zorbalık yapıp darp edilen öğrenciler gözaltına alınmıştı. O anı kameraya alan lise öğrenci sokak ortasında linç edildi.

linc
Zonguldak’ta bir lisede engelli öğrenci ile dalga geçip darp eden öğrencilerin o anları kameraya çeken öğrenci darp edildi.
 
Olay, geçtiğimiz günlerde bir lisede meydana gelmişti. Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde meslek lisesinde okuyan öğrenciler, engelli sınıf arkadaşlarına zorbalık yapmışlardı. O anların görüntüleri sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılmış ve tepkiler de beraberinde gelmişti.
 
Konu ile ilgili harekete geçen emniyet ekipleri ve Milli Eğitim Müdürlüğü videoda bulunan 10 öğrenci hakkında işlem yapmıştı. Olaya karışan 6 öğrenci disiplin kuruluna sevk edilmiş, 4 kişi de gözaltına alınmıştı. Engelli öğrenciye zorbalık yapıldığı anı cep telefonu kamerasıyla görüntüleyen öğrenci ise sokak ortasında darp edildi.
 
Akşam saatlerinde evine doğru yol aldığı sırada vatandaşların saldırısına uğrayan o öğrenci mahallenin ortasında linç edildi. Yüzü gözü şişen öğrenci kanlar içinde kaldı. O anları videoya alan öğrencinin linç edilme anı da cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu