Nihat Çiftçi Kadınlarla Bir Araya Geldi

Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi, kadınların isabetli tercihler yaptığını belirterek onlara güvendiğini söyledi.

Nihat Çiftçi Kadınlarla Bir Araya Geldi

Yerel seçimlere on gün kala Şanlıurfa’da siyasi hareketlilik artıyor. Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan adayı Nihat Çiftçi durmadan saha çalışmalarına ağırlık verdi. Bu kapsamda Yeniden Refah Partisi’ne gönül vermiş kadınların düzenlediği buluşmaya katılan başkan adayı Çiftçi, kadınlardan destek istedi.

Tecrübeli Bir Adayız

Seçimlere on günlük bir süreninin kaldığını ifade eden Başkan adayı Nihat Çiftçi, bu sürede daha kapı kapı dolaşmaya devam etmeleri gerektiğini söyledi.

Çiftçi kadınlara yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: Biz yeni bir isim değiliz, Şanlıurfa’mıza iyi hizmetlerde bulunmuşuz, tecrübeli bir adayız. Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Tarihi Kentler Birliği Başkanlığını yapmışız, tüm sorunları çözeriz hiç merak etmeyin. İyi bir kadromuz var; kadroda mimar, öğretmen, avukat, mühendis, mali müşavir ve eğitimci olmak üzere birçok meslekten arkadaşlar var, çok iyi bir kadro yakaladık, Karaköprü bu fırsatı kaçırmamalı. Bugüne kadar Karaköprü Kadınları her zaman yanımda oldu, her zaman benimle yürüdüler, girmiş olduğum iki seçimi açık farkla kazandım, inanıyorum bu seçimi de bize kazandıracaksınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu