Nihat Çiftçi: Çanakkale Bir Destandır

Karaköprü Belediye Başkan adayı Nihat Çiftçi, şehitlerimize borcumuzu çok çalışarak, ülkeyi kalkındırarak ödeyebileceklerini söyledi.

Nihat Çiftçi: Çanakkale Bir Destandır

Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan adayı Nihat Çiftçi,18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 109. Yıl Dönümünü vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Av. Nihat Çiftçi mesajında şunları dile getirdi: 18 Mart Çanakkale Zaferi, milletimizin özgürlük ve bağımsızlık direnişinin ilk adımlarının atıldığı, tarihimizin en önemli zaferlerinden birisidir.  Bu onurlu zaferde; yüz binlerce Mehmetçik omuz omuza çarpışmış ve yine yüz binlercesi şehit düşmüştür. Bu vatan bizlere kolay emanet edilmedi bunun farkındayız. Bunun için çok çalışıp ülkemizi kalkındırıp şehitlerimize olan minnet borcumuzu bu şekilde ödeyeceğiz. Çanakkale geçilmez denildiğinde; doğusu, batısı, güneyi ve kuzeyi ile tek vücut olarak büyük bir direniş destanı yazılmıştır. Bu vesileyle başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu aziz topraklar uğruna ebediyete yürüyen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, tüm kalbi duygularımla önlerinde saygı ile eğiliyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu