Müjde! Suruç’a Doğalgaz Geliyor!

Müjde Suruç’a doğalgaz geliyor. Şanlıurfa’nın Suruç ilçesine doğalgaz verilmesi için çalışmalar tamamlandı ve doğalgazın önümüzdeki günlerde ilçeye ulaşması bekleniyor.
Müjde! Suruç'a Doğalgaz Geliyor!
Suruç Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İbrahim Güneş, yaptığı açıklamada, doğalgazın ilçeye gelmesi için uzun süredir çalıştıklarını ve bu konudaki çalışmaların tamamlandığını söyledi…
 
Güneş, “Niyet ne ise akıbette odur, Suruç ilçemizi doğalgaz’la buluşturmayı hedefliyorduk, bu konudaki görüşmelerimiz sürüyordu, hedefimiz doğalgazı vatandaşlarımızın hizmetine sunmaktı… Bu hedefimizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
 
Güneş, doğal gazın ilçeye gelmesinin ilçeye önemli bir katkı sağlayacağını belirterek, “Doğalgazın ilçemize gelmesi ile birlikte vatandaşlarımızın yaşam kalitesi artacak, ilçemiz daha modern ve yaşanabilir bir hale gelecek” diye konuştu…
 
Doğalgazın ilçeye gelmesi ile birlikte ilçede bulunan evler, iş yerleri ve sanayi kuruluşlarının doğalgaz kullanması mümkün olacak. Doğalgazın ilçeye gelmesi, ilçenin ekonomisine de önemli bir katkı sağlayacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu