Milletvekili Adayı Yetim, esnafın sorunlarını dinledi

Milletvekili Genel seçimlerinde İYİ Partiden Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Yetim, seçim çalışmaları kapsamında Şireciler ve Fıstıkçılar Halini ziyaret etti.

mehmet yetim esnaf ziyareti

Seçim çalışmalarına aralıksız ve ara vermeden devam eden İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı iş adamı Emin Yetim, gittiği her yerde hem esnaf hem de vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

 

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Genel seçimlerde Milletvekili Adayı olan iş adamı Emin Yetim, bugün sabah erken saatlerde Şanlıurfa Fıstıkçılar ve Şire Halini ziyaret ederek burada bulunan 100’e yakın esnafı ziyaret edip tek tek sohbet edip seçimlerde destek istedi.

 

Milletvekili Adayı Emin Yetim, 14 Mayıs sabahına kadar kapı kapı, sokak sokak ve cadde cadde gezerek sıkmadık el, girmediğimiz gönül kalmayacak şekilde çalıştıklarını ifade ederek artık yoksulluk bu milletin kaderi olmamalı dedi.

 

İYİ Parti Şanlıurfa 1. Sıra Milletvekili Adayı iş adamı Emin Yetim, esnaflıktan gelen birisi olduğunu ifade ederek, eğer bugün kıymayı 300 liradan, peyniri 200 liradan, sütü 40 liradan, yumurtayı 3 liradan alıyorsak, Bu hayat pahalılığı ekonomiyi liyakatsiz kadrolara teslim eden anlayışın sonucudur.

 

Bu yoksulluk ve hayat pahalılığı artık bizim kaderimiz değil. Aklı ve bilimi kendimize rehber edinerek, liyakatli kadrolarla bütün bu sorunları çözeceğiz inşallah” açıklamasını yaptı.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu