Lübnan’ın Sınır Dışı Ettiği Pakistanlılar Türkiye’ye Geliyor

Gazeteci Fatih Ergin Lübnan’da sınır dışı edilen Pakistanlıların Türkiye’ye geldiğini açıkladı. Ergin, Pakistanlıların ülkemize nasıl geldiğine yer verdi.
pakistanli
Gazeteci Fatih Ergin, kaçak ve sığınmacıların ülkemize girdiğini açıkladı. Ergin, yaptığı açıklamada Lübnan’dan sınır dışı edilen Pakistanlıların Türkiye’ye girdiğini belirtti.
 
Gazeteci Ergin, 20 Haziran’da çekildiği belirtilen görüntüleri paylaştı. Görüntülerde sınır dışı edilen kaçakların Hatay’ın Tokaçlı köyünde poz verdikleri görüldü.
 
 
Ergin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
 
“Bunlar da Lübnan’ın sınır dışı ettiği Pakistanlılar. Hatay-Tokaçlı köyünden poz veriyorlar. 1 ay önce ‘Lübnan’ın sınır dışı ettikleri bize geliyor’ dedim. 1 hafta sonra devletin istihbarat raporu beni teyit etti! Ama istila sürüyor! Bu istilacılarla bir şeye zemin hazırlanıyor!
 
 
Yeni istilacıların bu pozu, 20.06.2023, saat 19.00’a ait. Karbeyaz beldesinden girmişler. Girdikleri sınır hattı çok fazla askerin olmadığı, büyük kaçakçıların, uyuşturucu baronlarının, cinayet zanlılarının kullandığı hat. Lübnan’dan gelenler bu hattı nasıl öğrendi peki?”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu