Köpekler Atatürk Bulvarı’nda Rahat Rahat Dolaşıyor

Şanlıurfa'da başıboş sokak köpekleri korku salmaya devam ediyor. Dün çekilen görüntülerde Atatürk Bulvarı'nda köpeklerin başıboş dolandığı görüldü.

kopek
Şanlıurfa’da başıboş sokak köpekleri korku salmaya devam ediyor. Dün çekilen görüntülerde Atatürk Bulvarı’nda köpeklerin başıboş dolandığı görüldü.
 
Şanlıurfa’da sokak köpekleri korku salmaya devam ediyor. Defalarca saldırıda bulunan köpeklerden en çok korkanlar ise çocuklar oldu.
 
Geçtiğimiz aylarda sokak köpeğinden kaçan bir çocuğun arabanın altında kalmaktan son anda kurtulduğu haberini gündeme getirmiştik. Yaşanan bu elim olaydan sonra başıboş köpeklerle ilgili bir önlemin alınmadığı görüldü. Şanlıurfa’nın en işlek caddelerinden olan Atatürk Bulvarı’nda kalabalığın içinde rahat rahat dolaşan köpeklerin çevreye korku saldığı görüldü.
 
Turizm sezonunun açılması ile beraber turist akınına uğrayacak olan Şanlıurfa’da bu görüntülerin olmaması için yetkililerin duruma el atması talep edildi.
 

 

@urfa.com

Şanlıurfa’da Sokak Köpekleri Rahat Rahat Dolaşıyor #Urfa #Şanlıurfa #Sondakika #Köpek #SokakKöpeği #UrfaTikTok #urfatiktok63 #Atatürk #AtatürkBulvarı

♬ urfa.com – orijinal ses – urfa.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu