GenelYurt

Kırsalın yüzü Başkan Soylu ile gülüyor

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu’nun kırsalın sorunlarına gösterdiği duyarlılık yüzleri güldürüyor.

Kırsalın yüzü Başkan Soylu ile gülüyor

Temizlikten yol hizmetlerine kadar kent merkezinde ne varsa kırsala da götürüldüğü Ceylanpınar, adil hizmetin mutluluğunu yaşıyor.

Başkan Soylu’nun “kırmızı çizgim” dediği adil hizmet talimatı doğrultusunda, Fen İşleri ekipleri , Aşağı Durmuş kırsal mahallesinde kilitli parke döşeme çalışmalarına devam ediyor.

Ceylanpınar ilçe kırsalında devam eden kilitli parke çalışmalarıyla vatandaşlar kışın çamurdan yazın ise tozdan kurtarılıyor.

Ceylanpınar Belediyesi Destek Hizmetler Müdür Vekili Adnan Daşkıran, ‘’İlçemize bağlı mezralar dahil yaklaşık 60 kırsal mahallede 2019 mart ayı itibariyle aralıksız çalışma yapıyoruz. Son olarak Aşağı Durmuş Mahallemizdeyiz. İller Bankamızdan verilen destek ve fen işleri müdürlüğümüzün koordinesi ile 15.000 metrekare kilitli parke döşendi. 20.0000 metrekareye doğru gidiyoruz” dedi.

Adnan Daşkıran, kırsalda ikamet eden vatandaşların artık çamur ve toz ile temaslarının kesildiğini belirterek, “Saraççeşme ve Yüksektepe mahallemiz dahil sıra ile çalışma yapmadığımız mahalle kalmayacak. Belediye Başkanımız Sn. Feyyaz Soylu beyin hedeflediği hizmet kriterlerini bir bir yerine getirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Ceylanpınar Belediye Başkan Vekili Aziz Caymaz ise bu çalışmalarda önemli pay sahibi olan Aşağı Durmuş muhtarı rahmetle andıktan sonra, şunları kaydetti:

“Bundan sonra Yüksektepe mahallemizde çalışmalar devam edecek. Belediye başkanımızın yaptığı gayret göz önündedir. Belediye Başkanımız parke taşı fabrikası için çok çaba harcadı ve yakında faaliyete geçtiğinde çalışmalarımız daha da hızlanacak.”

Aşağı Durmuş Muhtar Azası İbrahim Kahraman da ‘’Aşağı Durmuş birinci aza olarak görev yapmaktayım. Yakın zamanda muhtarımız sayın Ali Kesmez vefat etmiştir. Şuan görevi ben üstlenmiş bulunuyorum.
Rahmetli muhtarımızı katkılarından dolayı minnetle anıyoruz. Ayrıca belediye başkanımız sayın Feyyaz Soylu’ya duyarlılığı ve adil hizmeti için teşekkür ediyoruz” dedi.

Aşağı Durmuş Mahalle sakinlerinden Hıdır Kahraman ise şunları söyledi:

“Şuan çalışmalar çok güzel ilerliyor. Daha önce kışın çamurdan yazın ise tozdan geçemiyorduk. Şimdi çok güzel oldu çok güzel çalışma yaptılar. Kilitli parke çalışmalarıyla her taraf pırıl pırıl oldu. Belediye Başkanımız sayın Feyyaz Soylu’ya çok teşekkür ederiz.”

 

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı