Kayınvalidesini Urfa’ya Kaçırıp Babasına Gelin Yaptı

Bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Ahmet Akbulut: "Eşim annemi Urfa'ya kaçırıp babasına gelin yaptı" dedi.

 
Müge Anlı’da gündeme gelen konu şaşkınlık yarattı. Ahmet Akbulut isimli bir vatandaş, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk oldu. Annesinin kayıp olduğunu belirten Akbulut, annesini kaçıranın eşi olduğunu iddia etti.
 
Akbulut, eşiyle evlendikten sonra 1 yıl mutlu olduklarını belirtti. “1 yıl sonra büyükbaş hayvanlarımı benden habersiz satıp arsa aldı” diyen Akbulut, bahsettiği eşinin Urfalı olduğunu belirtti.
 

Eşim Annemi Kaçırıp Babasına Gelin Yaptı

Eşinin annesini de alıp Urfa’ya gittiğini belirten Akbulut, katıldığı programda annesini aradığını belirtti. Akbulut, yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;
 
“Eşim, annemle beraber ‘Urfa’ya cenazeye gidiyoruz’ dedi. Bir süre sonra eşim döndü ama annem dönmedi. Annemi göremeyince eşime ‘git annemi getir’ dedim. O da ‘getireceğim’ dedi. Süreç bir süre böyle devam etti. Eşim beni zehirlemeye kalkıştı. Eşim annemi babası ile evlendirmek için Urfa’ya götürdü.” ifadelerine başvurdu.
 

Şüpheli Eş Yayına Telefonla Bağlandı

Kayıp olan kadının, Urfa’da olduğu öğrenilirken, Müge Anlı ekibi de Urfa’da anne Ayşe Akbulut’un olduğu bölgede yayın yapmaya başladı.
 
İddiaların ardından yayına katılan şüpheli eş Fatma Akbulut, “Şu an Akçakale’deyiz. Babam ve kayınvalidem taziyede tanıştılar. Birbirlerinden hoşlanmışlar, evlenmek istediklerini belirttiler. Ben kayınvalidemi kaçırmadım. Babam ile kayınvalidem evlendi. Kayınvalidem sürekli evlenmek istiyor ama eşim izin vermiyor. Eşimin izin vermemesinin sebebi ise kayınvalidemin maaşının olması.” ifadelerine yer verdi.
 
Fatma Akbulut’un babası da Şanlıurfa’da canlı yayına katıldı. Konunun devam ettiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gerginlik yaşandı. Programa katılan eş Fatma Akbulut’un babası, “İddialar doğru değil. Ben o kadınla evlenmedim. Benim yanımda değil.” dedi.
 
Müge Anlı, yayında anne ve oğlu arasında geçen bir telefon konuşmasını yayınladı. Konuşmada oğlu ile konuşan Ayşe Akbulut “Gel beni buradan götür. Kaçırıyorlar beni.” dediği duyuldu.
Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu