Karaköprü’nün Merkezi Ve Kırsalı Nihat Çiftçi Dedi

Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi dün merkez seçim ofisinin açılışını yaptı. Yapılan açılışa Karaköprü’nün  merkezi ve kırsalından binlerce kişi katılım sağladı.

ciftci

Adayı Nihat Çiftçi dün merkez seçim ofisinin açılışına Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar,  Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, Haliliye Belediye Başkan Adayı Vedat Doğar, Karaköprü İlçe Başkanı Kasım Korkmaz, Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediyesi Meclis Üyesi Adayları ve binlerce vatandaş katıldı.

Kırsaldan Ve Merkezden Binlerce Kişi Katılım Gösterdi

Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi dün merkez seçim ofisinin açılışına Karaköprü ilçe merkezi ve kırsalından vatandaşlar gruplar halinde açılış alanına geldi. Ayrıca Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediyesi Meclis Üyesi Adayları da kalabalık gruplar halinde açılışa katılım sağladı. Başkan Adayı Nihat Çiftçi, katılım gösteren meclis üyesi adaylara teşkkür ederek Karaköprü’yü ortak akılla yöneteceklerini söyledi.

Nihat çiftçi, “karaköprü’yü hep birlikte yöneteceğiz”

“Birliğimiz ve beraberliğimiz her zaman bir güçtür. Yeniden Refah Partimiz başarı ile bereketin simgesidir. Hilali ile tarihe şeref gönderen bir partidir. Bu parti anne ocağıdır ve hepimize yeri vardır. Bizler Belediyeciliği birlik ve beraberlik içerisinde yapacağız. Karaköprü’yü hep beraber yöneteceğiz. Çocuklarımız ile çocuk meclisi, kadınlarımız ile kadın meclisi, gençlerimiz ile gençlik meclisi ile ve Sivil Toplum Kuruluşlarımız ile, üniversitede aydınlarımız ile bir bütünlük içerisinde yöneteceğiz. Tekrar Bizlere mutluluğu yaşattığınız için hepinize minnettarım ve hepinize şükran borçluyum. Allah hepinizden razı olsun Karaköprü Kararını vermiş” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu