Karaköprü’de Kurban Yerleri Temizleniyor

Karaköprü Belediyesi ilçe genelinde kurulan kurban kesim yerlerinde kapsamlı bir temizlik ve dezenfekte çalışması yapmaya devam ediyor.

karakopru 3
Karaköprü Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde kurulan kurban kesim yerlerinde kapsamlı bir temizlik ve dezenfekte çalışması yaparak alanları kötü görüntü ve kokudan arındırdı

Kurban Bayramının ilk gününden itibaren temizlik çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Karaköprü Belediyesine bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde kurulan kurban kesim alanlarında kapsamlı temizlik ve dezenfekte çalışması gerçekleştirdi.

Yoğun çalışma sürecinde ekipler tarafından çevre sağlığını tehdit eden atıkların yanı sıra görüntü kirliliğine sebep olan çöpler toplanırken, kesim alanları deterjanlı su ile yıkanıp çöp konteynırları ve çevresi de dezenfekte edilip kötü kokuya karşı naftalinlendi.

Bayramın ilk gününde sabah erken saatlerden itibaren mesaisini gece-gündüz sürdüren temizlik işleri ekipleri, ilçe merkezinin yanı sıra kırsal mahallelerde oluşan görüntü kirliliğine de anında müdahale ediyor.

Karaköprü Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bayram boyunca ve sonrasında da tüm alanlarda temizlik ve yıkama mesaisini aralıksız sürdürecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu