Karaköprü Belediyesinden Kurs Atağı

KARAKÖPRÜ'DE KARAMEK KURSLARI BAŞLIYOR

KARAKOPRUDE KARAMEK KURSLARI BASLIYOR 8 KARAKOPRUDE KARAMEK KURSLARI BASLIYOR 4 KARAKOPRUDE KARAMEK KURSLARI BASLIYOR 1 2 KARAKOPRUDE KARAMEK KURSLARI BASLIYOR 1 3 KARAKOPRUDE KARAMEK KURSLARI BASLIYOR 5 1

 

Karaköprü Belediyesi’nin her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği Karaköprü Meslek Edindirme Kursları’nda (KARAMEK) yeni dönemde kursiyerlerini bekliyor

 

Karaköprü Belediyesinin sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında açtığı meslek edindirme ve el sanatları kurslarının yeni dönemi başlıyor. Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından açılan kurslarda usta öğreticiler tarafından farklı alanlarda temel mesleki eğitim veriliyor.

 

KARAMEK kurslarında; dikiş, el sanatları, halı dokuma, ahşap oyuncak yapımı, kuaförlük, bilgisayar eğitimi, resim, diksiyon ve robotik kodlama başta olmak üzere farklı branşlarda ücretsiz eğitim veriliyor.

 

Kurslar Necmettin Cevheri Kültür ve Gösteri Merkezi, IV. Murad Kültür Merkezi, Atakent Kurs Merkezi ile Battani Uzay ve Havacılık Bilim Merkezinde bulunan donanımlı sınıflarda gerçekleştirilecek.

 

Kurslara katılmak isteyen vatandaşlar www.karamek.com adresinden başvuru yapabilir, 444 9 657 nolu beyaz masa biriminden bilgi alabilirler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu