Kahreden Ölüm! Babasının Kullandığı Forkliftin Altında Kaldı

Bir babayı kahreden ölüm… babasının kulladığı forkliftin altında kalan 14 yaşındaki Ahmet Ataş, hayatını kaybetti.

folkrift
Olay, Erzurum’da meydana geldi. İddialara göre Yakutiye ilçesinde Aleaddin Ataş isimli bana, laminant parkeleri kamyona yüklemek için işe koyuldu…
 

Devrilen Paletleri Tutmaya Çalıştı

Aleaddin Ataş’ın oğlu 14 yaşındaki Ahmet Ataş, forklifti kullanan babasını takip edip kendisini yönlendirme ile meşgul oluyordu… forkliftin üzerindeki yükün devrildiğini gören Ahmet Ataş, laminant parkeleri devrilmesin diye tutmak istedi…
 

Forkliftin Üzerindeki Yükün Altında Kaldı

Talihsiz çocuk yükün altında kaldı. Laminant parkelerin oğlunun üzerine düştüğünü gören bana can havli ile forkliftten inerek oğlunun üzerindeki yükü kaldırmaya çalıştı… Çocuğun forkliftin altında kaldığını gören çevredeki vatandaşlar da baba ve oğluna yardım etmek için olayın yaşandığı yere koştu.
 

Forkliftin Altında Kalan Çocuk Hayatını Kaybetti

Çevre esnafının ihbarı ile olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri olay yerinde yaptıkları incelemede 14 yaşındaki Ahmet Ataş’ın hayatını kaybettiğini belirledi.
 
14 Yaşındaki Çocuk Defnedildi
14 yaşındaki Ahmet Ataş’ın cenazesi, öğle vakti Yakutiye ilçesi Narmanlı Camisi’nde kılınan namazın ardından Yeni Asri mezarlıkta defnedildi… Güvenlik kameralarına da yansıyan olaya ilişkin soruşturma başlatıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu