İzmir Büyükşehir’den Şanlıurfalılara Yer Tahsisi

İzmir Büyükşehir'den Şanlıurfalılara Yer Tahsisi

Egenin inçisi İzmir’de Şanlıurfa’nın kültürü olan çiğköfte ve sıragecesi çalışmaları izmir Büyükşehir Belediye’sininden yapılan yer tahsisi’yle hız kazanmıştır.

Etkinliğini 10 ekim 2020’de izmir Kültür parkta (Basmane) 2 nolu holde devasa bir alanda 2 ile 3 bin davetlinin katılacağı güzel bir ortamda tüm hemşerilerimizin ve izmir halkının,siyasetçilerin,bürokratların,sivil toplum kuruluşlarının,odaların katılacağı etkinlik çalışmaları startı verilmiştir.

Etkinlik davetiyeleri bir zat oluşturulacak ekip tarafından Şanlıurfa’da izmirde İstanbulda Ankarada elden teslim edilecektir.

Hemşerilerimizin10 ekim 2020 ‘de yapılacak etkinlik tarihini ajandalarına not almalarını.

Şanlıurfamızı tanıtmak adına bu ve buna benzer etkinliklerin bir gelenek haline getirme çalışmalarımızı izmir şanlıurfa fedeeasyonu olarak devam etirecegiz.

Yapılacak gecenin Tv de canlı yayınlanacağı.

Ayrıca radyo Tatlıses yayın akışını canlı yayınla programa alacağı hemşerilerimiz ile proğram süresince yayın yapacağı.

Radyo Tatlıses’e desteklerini bizlerden esirgemeyen sevgili hemşerimiz sayın İbrahim Tatlıses’e desteklerinden dolayı federasyon yönetim kurulu adına teşekkür ederiz.

İzmir şanlıurfa Federasyon başkanı Ferit Mızraklı Gecede urfa’nın önde gelen büyükleri ile tüm urfalı ve izmirli vatandaşlarımızı buluşturmayı ve eski geleneklerimizi,kültürümüzü yaşatmak istiyoruz dedi.

Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu