İlkokul Mezunu Hikmet Günsay’ın Yaptığı Bütün Binali Yıkıldı

Özburak İnşaat’ın sahibi Hikmet Günsay: “‘İlkokul mezunuyum. 1500'den fazla konut yaptım” diyordu. Bütün binaları yıkıldı…

DC098BBB 4383 4842 BF3B 27BD773BEB2A
Hatay’da en çok binası yıkılan inşaat şirketleri arasında yer alan Özburak İnşaat’ın sahibi Hikmet Günsay: “‘İlkokul mezunuyum. 1500’den fazla konut yaptım” diyordu. Bütün binaları yıkıldı…

Kahramanmaraş’a merkezli 2 büyük depremin ardından 10 il etkilenmiş yüzlerde bina onbinlerce ölü ve yüzbinlerde yaralı olmuştu. Yerle bir olan şehirler arasında Hatay’da yer aldı. Hatay’da birçok bina eksik malzeme, düşük dayanaklı malzeme ve kumdan yapılması nedeniyle yıkıldı.

Sözcü’de yer alan habere göre; Hatay’da oldukça tanınan Özburak İnşaat’ın ise onlarca binası vardı. Özburak İnşaat’a ait binaların hepsi yıkıldı. Yaptıkları reklamda “En iyi teknoloji, en iyi malzeme” reklamıyla adından söz ettiren ve yüksek fiyatla ev satışı yapan Özburak İnşşat’ın sahibi Hikmet Günsay, önceki yıllarda verdiği röportajda söyledikleri yeniden gündem oldu.

Hikmet Günsay: “İlkokul mezunuyum ama 1.500’den fazla konut yaptım” diyordu. Hatay’ın lüks binaları arasında yer alan bu konutların hepsi şu an yerle bir oldu. İlkokul mezunu olan ve kendime müteahhit diyen Günsay, en çok binası yıkılan isimler arasında ilk sırada yer alıyor.

Basliksiz 6

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu