Harran’da Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla ilçe merkezi ve kırsal mahallelerde çalışmalarına devam eden belediye ekipleri, hizmet atağını sürdürmeye devam ediyor.

Harran'da Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla çalışmalarına devam eden belediye ekipleri, merkez ve kırsal mahallelerde yoğun bir tempo içerisinde hizmet atağını sürdürüyor.

Başkan Özyavuz, Vatandaşların yaşadığı mağduriyetlerin son bulması adına bir yandan proje ürettiklerini ve bu projeleri hayata geçirdiklerini, diğer yandan da temel belediyecilik hizmetleriyle vatandaşlar için ihtiyaç duyulan hizmetleri hemşerileri ile buluşturduklarına söyledi. Özyavuz, Vatandaşlarımızın ulaşım ağını kolaylaştırmak için asfalt ve parke çalışmalarımıza devam ediyoruz. Öncüler ve Tantana mahallemizde parke taşı çalışmalarımızın yanında Kuruyer ve Sıralı mahallelerimizin grup bağlantı yolunun asfalt serim çalışmalarını tamamladık. Gayemiz Harran’a hizmet ve Harranlı hemşerilerimizin memnuniyetidir. Yapılan hizmetlerin vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” Diye konuştu.

Kuruyer- Sıralı Kırsal Mahallelerinde tamamlanan asfalt yol çalışması sonrası Harran Belediyesi ekiplerinin bir sonraki durağı ise Beşikli, Yenidoğan ve Ekinli oldu. Ekipler bu noktada da grup bağlantı yolunda asfalt yol çalışması öncesinde dolgu, reglaj ve sıkıştırma çalışmalarının startını verirken, çalışmaların burada da hızlı bir şekilde tamamlanması hedefleniyor.

 

Basliksiz 6

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu