Hande Baladın’ı Tehdit Eden Şahıs Tahliye Edildi

Hande Baladın’ı ‘yüzüne asit atmak’ ve ‘aracını taramakla’ tehdit eden Mustafa Neşeli’ye, ilk duruşmada tahliye kararı çıktı.
Hande Baladın'ı Tehdit Eden Şahıs Tahliye Edildi
Milli Voleybolcu Hande Baladın’ı ‘Yüzüne kezzap atarım. Orman yolunda arabanı tararım.’ diye tehdit eden Mustafa Neşeli tahliye edildi.
 

Hande Baladın Kezzap Olayı Nedir?

Mustafa Neşeli isimli bir şahıs, instagram hesabı üzerinden Milli Voleybolcu Hande Baladın’ı tehdit etmişti… Neşeli, Baladın’a yönelik yaptığı tehditlerde şu sözleri kullanmıştı;
 
“Kızım dedim, orman yoluna yatarım, spor kulübüne giderken arabanı tararım dedim. Benden şikayetçi olmadı. Benden korkmadı. Ben bunu alenen devamlı tehdit, taciz aklınıza gelebilecek ne varsa uyguladım. Fakat saf aşık gibi göründüm kendisine. Sanki bana her şeyi yaptırabilecek bir insanmış gibi. Bu da bundan nemalandı…”, “Ben bu kıza diyorum ki senin yüzüne asit atacağım bundan dahi korkmuyor.(…) Bu kızdan intikam almadan bana ölüm yok”
Hande Baladın'ı Tehdit Eden Şahıs Tahliye Edildi
 

Mustafa Neşeli Tahliye Edildi

Tehditlerin ardından Hande Baladın, Mustafa Neşeli’den şikaetçi oldu. Şikayet sonrası harekete geçen emniyet ekipleri Musatafa Neşeli’yi apar topar emiyete götürdü. Emniyetteki işlemlerinin ardından tutuklu yargılanmak üzere cezaevine gödnerilen Mustafa Neşeli, çıktığı ilk mahkeme tahliye edildi.
Hande Baladın'ı Tehdit Eden Şahıs Tahliye Edildi
 

Mustafa Neşeli Bipolar Hastasıyım! Pişmanım

Mustafa Neşeli, mahkemede verdiği ifadede; “Bipolar hastasıyımç O sözleri Hande Baladın’a manik bir dönemdeyken söyledim. Söylediğim sözler nedeniyle pişmanım. Hande Baladın’dan özür dilerim” dedi. Neşeli’nin bu sözlerinden sonra tahliye edilmesi tepkileri de beraberinde getirdi. Kullanıcılar, Neşeli’nin tahliye kararının yanlış olduğunu belirterek; “Neden tahliye kararı verdiniz? Daha ne olması lazım? Milli bir değerimiz olan Hande Baladın’ın yüzüne kezzap atmasını mı bekleyeceksiniz?” ifadelerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu