AsayişGüncel

Güvenliğe,” Evimizin önündeki köpeksin!

Evine gelen kargoyu yukarıya çıkarmayan güvenliğe, "Bizim evin önünde çalışan bir köpeksin" diye hakaretler savuran kadın, güvenliğe saldırdı.

Güvenliğe," Evimizin önündeki köpeksin!

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde bir sitede oturan kadın, gelen kargosunun güvenlik görevlisi tarafından evine çıkarılmaması üzerine ortalığı birbirine kattı.

Esenyurt İncirtepe Mahallesi’nde bulunan bir sitede meydana gelen olayda iddiaya göre Necla A. isimli kadına bir kargo paketi geldi. Güvenlik görevlilerine teslim edilen kargo paketi, teslim alınması için Necla A.’ya haber verildi. Evinde bulunan Necla A. ise güvenlik görevlisine paketi yukarıya çıkarmasını istedi. Ancak güvenlik görevlisi aşağıya inip güvenlik kulübesinden alması gerektiğini söyleyince kadın çılgına döndü.

Güvenlik görevlisinin yanına gelen kadın, güvenliğe önce saldırdı sonra hakaret etti. Sitenin otopark giriş bariyerini de kıran kadın, güvenlik görevlisine ise, “Bizim evin önünde çalışan bir köpeksin” diye hakaretler savurdu. Öfkesi dinmeyen kadın, daha sonrada site girişindeki bariyeri kırarak zarar verdi.

Olay yerine polislerin gelmesiyle iki taraf da sorgusu alınmak üzere karakola götürüldü. Tüm yaşanan olaylar ise sitenin güvenlik kamerasına yansıdı.

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı