SporYurt

Giray Küçük, Torpil Değil Adalet İstiyoruz

Urfaspor Futbol Şube Sorumlusu Giray Küçük’ün, MHK Başkanı Serdar Tatlı’ya yaptığı çağrıda, “Torpil değil adalet istiyoruz” dedi.

Giray Küçük

Futbol Şube Sorumlusu Giray Küçük, sosyal medya hesabından çeşitli yorumlarda bulundu. Küçük, MHK Başkanı Serdar Tatlı’ya “Torpil değil adalet istiyoruz” diyerek şu açıklamalarda bulundu;

 

Uşak maçındaki görüntü adamın eli bariz açık ve eline çarpıyor hakem penaltıyı vermiyor. Bu ona buna göre değil herkese göre penaltıdır. Bu takim mezardan çıktı emekler veriliyor. Bu şekilde haklarımızın bariz ve kötü niyetle yenmesine dur diyoruz. Kendinize gelin koskoca Urfa’yı ve Urfaspor’u sahipsiz sanmayın. MHK den torpil değil adalet istiyoruz. Hakem hatalarıyla ve şike kumpaslarıyla düşürüldük. Hakem hatalarıyla şampiyonluğu kaybettik. O sezon Altay hakem katkılarıyla 11 puan alırken Urfasporumuz hakem hatalarıyla 12 puan kaybetti. Bunları o zaman belgeleriyle MHK ya sunduk. Haklısınız dediler hakemlere ceza verdiler ama bizim kaybolan haklarımız gitti. Ben ne yapayım hakeme verdiğin cezaları puanlar gittikten sonra…

Yine Uşak maçı… Mustafa sen kaleye şut çekiyor ama rakip oyuncunun eline top çarpıyor ve acı değiştirip dışarıya gidiyor. Burada topun açısının değişmesinden ve rakibin topa elle müdahalesi çok açık. Peki sen neredesin hakem kardeş?

Yine Uşak maçı… Serbest vuruş hakem oyunu başlatıyor ve ceza sahasında bizim oyuncuyu düşürüyor ve pozisyonun devamı gol oluyor. Hakem Uşaklı oyuncuya ceza sahasında faul yaptığı için sarı kart veriyor ama penaltı vermiyor golü de iptal ediyor. Olay hakemin oyunu başlattığı andan sonra gerçekleşiyor. Bunlar hakem düdüğüyle bariz belli oluyor zaten. Daha bundan açık ne olabilir. Pozisyonda gol oluyor ya gölü ve ya penaltıyı. Çünkü hareket top oyundayken havadayken oluyor.

Ali Çiçek, Hakkımız Yenmesin Yeter

Urfaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Ali Çiçek ise yaptığı paylaşımda; “Bize torpil geçmesin Serdar Tatlı. Adaletli hakem göndersin, hakkımızı yemesin yeter.”

MHK Başkanı Açıklama Yapacak Mı?

MHK Başkanı Serdar Tatlı Urfalı ama Urfaspor’un hakemler üzerinden bu kadar ezilmesi mağdur olması bilerek ve isteyerek mi yapılıyor sorularını akıllara getiriyor.

MHK Başkanı Serdar Tatlı bu iddialar üzerine nasıl bir açıklama yapacak Urfasporlu taraftarlar ve onun MHK Başkanı olmasını sosyal medya üzerinden paylaşan herkesçe merak ediliyor.

Bahar

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı