Gençlere Telefon, Bilgisayar ve Bedava İnternet Yolda

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere telefon ve bedava internet vaadi yolda… Erdoğan’ın talimatı sonrası karar kurulda konuşuldu.
Gençlere Telefon, Bilgisayar ve Bedava İnternet Yolda
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçiminde gençlere vergisiz telefon ve bedava internet vaadinin yerine getirilmesi için talimat verdi…
 

Erdoğan’dan Talimat Geldi: Gençlere Vergisiz Telefon Geliyor

Talimat, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılan Ak Parti MKYK’da gündeme geldi. Edinilen bilgilere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantıda gençlere verdiği vaadin yerine getirilmesi talimatını verdi… Erdoğan, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in konu ile ilgilendiğini belirtti.
 
 

Erdoğan: Gençlere Verdiğimiz Sözleri Tutacağız

“Seçimde verdiğimiz vaatleri tek tek yerine getireceğiz” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan; “Seçim sahalarında ne konuştuysak hepsi yerine getirilecek… Bakanımız Mehmet Şimşek’e çalışmaları hızlandırması konusunda talimatta bulundu. Gençlere vergisiz telefon, bilgisayar ve aylık 10 gb internet sözümüzü tutacağız. Aynı zamanda ‘Gençlik Kartı’ uygulamasını başlatacağız. Gençler edinecekleri ‘gençlik Kartı’ ile tiyatro, sinema gibi sosyal aktivitelerden ücretsiz faydalanacak…”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu