Gençler Haliliye Belediyesi ile üniversite sınavına hazırlanıyor

Üniversiteye hazırlık kursları ile sınavlara sıkı bir şekilde hazırlanan gençler, düzenli olarak yapılan AYT ve TYT deneme sınavlarıyla kendilerini ölçme şansı yakalıyor

Gençler Haliliye Belediyesi ile üniversite sınavına hazırlanıyor

Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü üniversite sınavına hazırlanıp ter döken gençleri için çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye bünyesindeki çalışma salonları ve kütüphaneler ile üniversiteye hazırlanan gençler, hem konu tekrarı yapıyor, hem de soru çözümleri ile eksik konularını tamamlama şansı yakalıyor.

Öğrenciler bu merkez ve kütüphanelerde periyodik olarak yapılan Alan Yeterlilik Testi (AYT) ve Temel Yeterlilik Testi (TYT) denemeleri ile kendilerini ölçme şansı yakalıyor. Son olarak yapılan AYT ve TYT Deneme Sınavıyla ter döken öğrenciler, sunulan ortam ile sınav heyecanlarını yenme fırsatı bulduklarını kaydederek, eksik konularını da böylelikle tamamladıklarını belirtti.

Düzenli olarak yapılan deneme sınavlarıyla hayallerine hazırlandıklarını ifade eden gençler, desteklerinden ötürü Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a ve Haliliye Belediyesine teşekkür etti.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu