Fırat’ın çocukları Beşiktaş’a konuk oldu

Şanlıurfa merkez Eyyübiye Belediyesi koordinesinde, Beşiktaş JK'nin destekleriyle Şanlıurfalı 20 genç İstanbul'a misafir oldu.

Fırat'ın çocukları Beşiktaş'a konuk oldu

Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş-Şanlıurfaspor beşinci hafta maçını izlemek üzere bu sabah Eyyübiye Belediyesi Haleplibahçe Eğitim Otağında buluşan gençler, burada kahvaltı yaptıktan sonra Şanlıurfa GAP Havalimanı’na hareket etti.

Şanlıurfaspor takım oyuncularıyla aynı uçakta İstanbul’a uçan gençler, İstanbul havalimanında “Fırat’ın Çocukları Şanlıurfaspor’un Yanında” yazılı pankart açarak, Şanlıurfasporlu futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Tamamı ilk kez uçakla yolculuk yapan ve ilk kez İstanbul’u gören gençler, burada ilk olarak Beşiktaş Jimnastik Kulübünün konuğu oldu.

Beşiktaş JK Başkanlık İletişim Danışmanı Hatice Şule Gökırmak tarafından karşılanan gençler, Beşiktaş Müzesini gezerek Türkiye futbol tarihi ve Beşiktaş JK hakkında Müze Müdürü Koray Sağlam’dan bilgiler aldı.

Beşiktaş Vodafone Park Stadyumuna inerek yedek kulübesinde fotoğraf çektiren gençler, Beşiktaş forması hediye edildikten sonra kulüpten uğurlandı.

Eyyübiye Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Aslıhan ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İsmail Kaya’nın da refakat ettiği gençler, 21 Aralık akşamı saat 21.00’de Vodafone Park Stadyumunda oynanacak Beşiktaş-Şanlıurfaspor maçını izleyecek.

Üç gün İstanbul’da kalacak gençler, tarihi yarımadayı ziyaret ettikten sonra Şanlıurfa’ya dönecek.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu