GenelGüncelÖzel Haber

Fatma Şahin’in neden Urfa’ya geldiği belli oldu

Fatma Şahin, geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’ya sürpriz bir ziyarette bulunmuştu. Sebebi Belli oldu.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı seçildiği günden bu yana imza attığı projelerle adından sık sık söz ettiren Fatma Şahin, geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’ya sürpriz bir ziyarette bulunmuştu.

Türkiye gündeminde de yer edinen bu sürpriz ziyarette Fatma Şahin’e Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Ak Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ve kent protokolü eşlik etti. Kent protokolünü alarma geçiren bu ziyaretin neden gerçekleştirildiği ise çok geçmeden ortaya çıktı.

 

Fatma Şahin Şanlıurfa’da İmzaları Attı

Gaziantep adına her türlü hizmeti almak için bütün fırsatları değerlendiren Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, beraberindeki heyet ile 12 Haziran 2020 tarihinde GAP İdaresi Başkanlığını ziyaret ederek önemli projelerin hayata geçirilmesi için imzaları atıp gitti.

Başkan Şahin Urfa’da Hangi İmzaları Attı?

Şahin, GAP İdaresi Başkanlığı tarafından yürütülen “Tarımsal Üretimin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında desteklenen “Sütümü Soğutuyorum Değerini Arttırıyorum Projesi” ne ilişkin ve “GAP Bölgesi Turizm Fiziki Altyapısının Güçlendirilmesi Projesi” ile desteklenen “Dülük Kaya Mezarları Çevre Düzenlemesi Projesi” ile  “Tilmen Höyük Çevre Düzenlemesi Projesi” nin iş birliği protokolleri imzalarını attı.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı