Eski Başkan Çiftçi ile Başkan Beyazgül Birbirine Girdi

Büyükşehir karıştı! Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ile mevcut başkan Beyazgül birbirine girdi. Çiftçi: "Ayrıntılı açıklama yapacağım" dedi.

Eski Başkan Çiftçi ile Başkan Beyazgül Birbirine Girdi

Eski Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi sosyal medya hesabı üzerinden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin projelerini eleştirmişti.

Nihat Çiftçi söz konusu açıklamasında şu ifadelere yer vermişti:

“Üç buçuk yıldır yerel yöneticilerin bir kaç basit proje inşa etmesiyle günlerce övünmeleri Şanlıurfa gibi bir şehrin belediyeciliğine hiç yakışmıyor. Şanlıurfa büyük projeleri hakkediyor. Şehrin bu kadar vizyonsuzluğa nasıl tahammül ettiğini anlamak mümkün değil”

Sosyal medya hesabı üzerinden yapılan bu açıklamanın ardından eleştiriler alan eski Başkan Çiftçi, bir süre geçtikten sonra açıklamasını sildi. Eski başkanın geri adım attığı yönünde çıkan haberlerin ardından bir video yayımlayan Çiftçi şu ifadelere yer verdi;

“Daha önce başkanlığını yapmış olduğum kurumum ile şahsımı yıpratmamak ve trollerle seviyesi düşük şahsi polemiklere girmemek adına, silmiş olduğum twitimle ve genel durumla alakalı olarak önümüzdeki günlerde basın açıklaması yapacağım. Kamuoyuna saygılarımla”

Çiftçi bu sözlerle yayımladığı videoda “Şanlıurfa’ya döndüğümde kamuoyuna daha geniş açıklama yapacağım” dedi. İşte o video;

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu