Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gözümüzü 2053’e Diktik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldığı bir programda ekonomi ile ilgili konulara yer verdi. Erdoğan açıklamasında Gözümüzü 2053’e diktik.” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gözümüzü 2053'e Diktik
Son dönemlerde yaşadığı ekonomik krizin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ekonomiyi iyileştirme çalışmaları adı altında bir takım açıklamalarda bulundu… vatandaşın geçim sıkıntılarının son bulacağını belirten Erdoğan çalışmaların devam ettiğini belirtti.
 

Yastık Altında Tuttukları Kaynakları Harekete Geçirdiler

Ülke ekonomisi ile ilgili çeşitli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada;
 
“Türkiye’yi faiz, kur, enflasyon cenderesinde tutmak isteyenlerin tuzaklarıyla boğuşarak bugünlere geldik… Vatandaşlarımızın bir süredir kasada veya yastık altında tuttukları kaynakları harekete geçirdikleri görülüyor.” dedi
 

Erdoğan: Gözümüzü 2053’e Diktik

”Her alanda olduğu gibi müteahhitlikte de potansiyelimizin daha büyük olduğunu biliyoruz. Türkiye’nin geleceğine dair vizyonu olmayanlar emek ve alın terini anlayamaz. Çoğunun siyasi ömrü dolup gitti. Dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri olma hedefinde olan bizler için hedefler hayat değil. Ülkemizin dinamiklerini rakamlardan ibaret görenler bugüne kadar hüsrana uğradı. 2023 vizyonumuzun çoğunu hayata geçirmiş olmanın şevkiyle gözümüzü 2053’e diktik.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu