Yurt

Çiftel, Siverek Engelliler Derneği İle Görüştü

Siverek Eski Belediye Meclis Üyesi Ali Çiftel, Siverek sorunlarının tespiti ve çözümü için STK’lar, kurum amirleri, esnaflarla görüşmeye devam ediyor.

Ali Çiftel

Ziyaretler kampında Siverek Engeliler derneği ile görüşen Siverek belediyesi Eski Meclis Üyesi Ali Çiftel, dernek yöneticilerinin dile getirdiği Siverek’teki engellilerin sorunlarını dinledi.

 

Siverek Engeliler Derneği Başkanı Feridun Şenateş ile görüşen Çiftel, engellilerin sorunlarını dinledi. Engelliler Derneği Başkanı Feridun Şenateş yaptığı açıklamada; “2012 yılında bir grup engellinin çıktığı bu yolda bugün binlerce arkadaşımıza ulaştık. 365 bin nüfuslu Siverek’te engelli sayının 10500 olması ve 65 yaş üzeri vatandaşlarımızı da eklediğimizde bu sayının 15 binlere ulaşması ailelerimiz ile beraber engellilik sorunlarını yaşayanların sayısı 50 binleri buluyor. 50 bin kişinin sorunlarını çözecek bir masa bir birimin olmaması işlerimizi çok zorlaştırıyor” dedi ve bu  eksik sorunlar için eski belediye meclis üyesi Ali Çiftel’den elinden geleni yapmasını talep etti.

 

Siverek Eski Belediye Meclis Üyesi Ali Çiftel, dile getirilen sorunların çözüm noktasında gerek iktidar partisi gerekse de muhalefet partileriyle görüşüp çözümü için çabalayacağını belirtti.

 

Ali Çiftel Ali Çiftel

Bahar

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı