GenelGüncelVideo

Başkan Soylu Kırsal Mahallelere Çıkarma Yaptı

Feyyaz Soylu, Gellegöç, Sufra küme evleri, Büyük, Küçük tatlıca ,Büyük ve kücük çaylı, Büyük yıldız mahalleleri ziyaret etti.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, Gellegöç küme evleri, Sufra küme evleri,Büyük tatlıca,Küçük tatlıca,Büyükçaylı, Küçük çaylı, Büyük yıldız mahallelerini Belediye meclis üyeleri ile birlikte ziyaret etti.

Ziyaretinde muhtarların ve vatandaşların taleplerini dinleyen Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, “Normalleşme dönemine girdiğimiz bu süreçte bizde,çalışmalarımızı hızlandırdık. Kırsal Mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın her türlü ihtiyacına cevap verecek projeler hazırlamaya devam ediyoruz.

Bu kapsamda Kırsal mahallelerimizi ziyaret ederek, kırsal mahallelerimizdeki yollarımızın güvenli ve modern hale gelmesi için, Büyük Şehir Belediyemiz ile koordineli bir şekilde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarımızı da program dahilinde gerçekleştirip, muhtarlarımız ve halkımızla her zaman iç içe iletişim halinde olarak, çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” dedi.

Mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlarla görüşen Başkan Soylu, yapılacak çalışmalar hakkında mahalle sakinlerine bilgi verdi.Tüm kırsal mahallelerimizde bulunan kültür evleri ve camilerimizin yıpranmış ve deforme olan halılarını yenileyip ve tüm eksikliklerini gidereceğiz.Başkan Soylu, iletilerin çözümü için birim müdürlerine talimat verdi. Mahalle sakinleri ve muhtarlar Başkan Soylu’ya ve Ceylanpınar Belediyesine teşekkür etiler.

Gönül belediyeciliği temelinde tüm Ceylanpınarlıların hizmetkarı olduklarını vurgulayan Başkan Soylu, kırsal mahallelerde var olan eksikliklerin giderilmesi için aralıksız çalışacaklarını ifade etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı