Büyükşehir Paralar Suyunu Çekince Kursları Kapattı

Büyükşehir Belediyesi’nde paralar suyunu çekince kurslar kapanıyor… POMEM hazırlık kursu malzeme eksikliği nedeniyle kapandı.
beyazgul
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nde paralar suyunu çekti. Öyle ki belediyenin POMEM kursuna malzeme alımı yapılamadığı için kapandı.
 

Malzeme Talepleri Geri Çevrildi

Şanlıurfa’da belediyenin POMEM kursunda eğitim gören öğrencilerden biri Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nden kursa hazırlık için malzeme talep edildiğini fakat belediyenin bu isteklerini karşılamadığını belirtti… Taleplerinin karşılanmamasından dolayı kursun kapandığı belirten öğrenci şu ifadelere yer verdi;
 

Malzeme Olmamasından Dolayı Kurslar Kapandı

“Belediyenin POMEM hazırlık kursuna gidiyorduk. Fakat malzemenin olmamasından dolayı kurs kapandı. Kurs hocamız malzeme listesini size iletmesine rağmen malzemenin olmamasından dolayı kursumuz kapandı… Konu ile ilgili desteğinizi bekliyoruz, teşekkürler.”
Büyükşehir Belediyesi mayıs ayı sonunda yaptığı duyuruda sınavlara hazırlanacak öğrenciler için ücretsiz kurs vereceğini açıklamıştı. Yapılan açıklamalarda şu ifadelere yer verilmişti;

“Şanlıurfa’da spora ve sporcuya yönelik çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Polis, Astsubay, Subay, Bekçi ve Beden Eğitimi alımlarında fiziki yeterlilik parkurlarına hazırlanan gençler içinücretsiz kurs imkânı sağlıyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, geleceğin Polis, Bekçi, Beden Eğitimi Öğretmeni adayları için hayata geçirdiği ücretsiz Fiziki Yeterlilik Sınavı Hazırlık Kursuyla gençleri hayallerine bir adım daha yaklaştıracak.”

beyazgul 2

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu