AsayişGenelGüncelVideo

İtfaiyeden, Çıkan Yangına Anında Müdahale

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, itfaiye ekiplerine teşekkür etti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa 1. Organize Sanayi Bölgesinde sabah saatlerinde bir fabrikada çıkan yangına anında müdahale eden itfaiye ekiplerine teşekkür etti.

Şanlıurfa 1. Organize Sanayi Bölgesinde sabah saatlerinde iplik fabrikasında nedeni bilinmeyen sebeplerden dolayı yangın çıktı. Maddi hasarlarla atlatılan fabrika yangınını inceleyen Başkan Beyazgül, olaya anında müdahale ederek yangının büyümeden kontrol altına alan 80 itfaiye ekibine teşekkür etti.

İş yeri sahibine geçmiş olsun temennisinde bulunan Başkan Beyazgül, “Fabrikada oluşan hasarı ve ekiplerimizin müdahale çalışmalarını yerinde inceledik. Yangın anında fabrikada kimsenin olmaması bizleri sevindirdi. Fabrika yöneticilerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. Herhangi bir yardım talep ettiklerinde bütün yardımımızla her zaman yanlarında olacağız.” Şeklinde konuştu.

FABRİKA SAHİBİ ŞEKER, ANINDA MÜDAHALE EDEN İTFAİYE EKİPLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Fabrika sahibi Musa Şeker ise, “Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerine teşekkür ederim, gerekli çabaları ile ve ekip halinde müdahaleler yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’de incelemeler yaparak yerinde gördü, üzüntümüzü birlikte paylaştık. Her zaman yanımızda olduğunu belirtti ve başkanımıza teşekkür ediyorum. Allah devletimize zeval vermesi” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı