Borsa Başkanının Oğlu Hem Öldürdü Hem de Suçu Ölene Attı

 
Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın yeğeninin canına kast ettiği Ezgi Yiğit için adalet aranıyor. Sosyal medyada seslerini yükselten vatandaşlar “Gücünüz bu cinayeti örtmeye yetmeyecek” dedi.
 

Ezgi Yiğit Öldü, Şimal Ağır Yaralı

2 gün önce Antep’te bir kaza meydana geldi. Kazada Urfalı olduğu öğrenilen 17 yaşındaki Ezgi Alya Yiğit hayatını kaybetti. Genç kız, elektrikli scotter ile seyir halindeyken araba çarpması sonucu hayatını kaybetti. Motosikletin arkasında bulunan arkadaşı Şimal Toprak da ağır yaralı olarak tedavi altına alındı.
 

Ezgi İçin Adalet Aranıyor

Ezgi Alya Yiğit’in ölümüne sebep olan kişinin ise Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın yeğeni olduğu öğrenildi. Kendisinin de 17 yaşında olduğu ve ehliyetinin olmadığı Osman Sarı’nın gerekli cezayı alması için sosyal medyadan yetkililere seslendi.
 

Ezgi’yi Öldüren Şahıs Nizip Borsası Başkanının Oğlu Çıktı

Yapılan araştırmalarda kazanın meydana geldiği işlek caddede kamera kayıtlarının bulunamadığı öğrenildi. Nüfuslu aile olmaları sebebiyle bu olayın üstünün örtülmek istediğini belirten kullanıcılar adalet arayışına girdi. Sosyal medyada yapılan adalet arayışlarından bazılarında şu ifadelere yer verildi;
 
Daha 17 yaşındaki yeğenimiz Ezgi Yiğit Antep’te Nizip Belediye Başkanının yeğeni, Nizip Borsa Başkanının oğlu öldürdü. Ezgi Yiğit, ehliyete bile yaşı yetmeyen Osman Sarı araçla çarpması sonucu hayatını kaybetti. Biz çocuğumuzun üstünü kara toprakla örttük. Gücünüz suçunuzu örtmeye yetmeyecek.
 
-Ezgi Alya Yiğit’in kardeşi
Günlerdir uyuyamıyorum, olay anı gözümün önünden gitmiyor. Gencecik, hayalleri olan, daha hayat dediğimiz yolun başında olan Ezgi’nin ölümünü kabullenemiyorum. Hiçbir şey onu geri getirmeyecek ama en azından adalet yerini bulsun.
Benim kardeşim daha 17 yaşında bir çocuktu. Ailesinin göz nuruydu. Öpmeye, koklamaya kıyamazdık biz. Onu ayakları daha 36 numaraydı. Başı boş 17 yaşında ehliyetsiz bir köpek yüzünden hayattan koparıldı. Benim kardeşim canım göz nurum için istediğimiz tek şey adalet #ezgiicinadalet
İlgili kaza haberi için TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu