Birecikliler Cevheri’yi Bağrına Bastı

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri, 14 Mayıs Genel Seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.

Birecikliler Cevheri'yi Bağrına Bastı

Mehmet Ali Cevheri, seçim çalışmaları kapsamında bir araya geldiği esnaf ve vatandaşları 14 Mayıs genel seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti’nin etrafında toplanmaya davet etti. Ziyaretlerinde Cevheri’ye AK Parti Birecik İlçe Başkanı Halil Yavuz eşlik etti. Cevheri, ziyaretlerinde esnaf ve vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

CEVHERİ 2’NCİ SEÇİM BÜROSUNU AÇTI

14 Mayıs genel seçimleri için başlatılan çalışmaların ilk gününden buyana durmaksızın ilçe ve mahalle demeden yoğun bir çalışma yürüten Milletvekili adayı Cevheri, Eyyübiye ilçesinde 2’nci seçim bürosunu açtı.

Yoğun bir katılım ile gerçekleştirilen açılışın ardından gelen konuklara teşekkür eden Milletvekili adayı Cevheri, şu ifadelere yer verdi:
“Bugün Şanlıurfa’da güzel ilçemizde 2. büromuzu açıyoruz. Şükürler olsun ki, Karaköprü büromuzdan sonra burayı da adeta bir miting alanına çevirimdiniz. Ne mutlu bize ki nereye gidiyorsak orada bir insan seli oluşuyor. Bundan dolayı sizlere ne kadar hizmet etsek te azdır. Ne kadar hizmetkârlık yapsak azdır. Sizler için ne kadar ter döksek azdır. Allaha şükür, Recep Tayip Erdoğan’ın bir neferi olduk.” Şeklinde konuştu

Basliksiz 6

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu