Beyazgül ve Kuş, En Başarılı Başkan Seçildi

Hakan Bayrakçı’nın sahibi olduğu Sonar Araştırma Şirketi, En başarılı belediye başkanı anketi yaptı. Ankette ilk 10 kişi içinde Urfa’dan 2 başkan yer aldı.

C070C1B9 9FB5 459F 9889 3D6B3F5A6D80
Hakan Bayrakçı’nın sahibi olduğu Sonar Araştırma Şirketi, Türkiye geneli belediye başkanlarının başarısıyla ilgili yaptığı anket sonuçlarını açıkladı. Anket sonuçlarına göre, büyükşehir belediyeleri içerisinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Beyazgül 10. sırada yer alırken, ilçe belediyeleri arasında Eyyübiye Belediye Başkanı Kuş 8. sırada yer aldı.

ŞANLIURFA- Sonar Araştırma, Türkiye’nin en başarılı belediye başkanlarını belirlemek için bir anket çalışması yaptı. Araştırma; mart, nisan ve haziran ayları boyunca çeşitli büyükşehirlerde ve Ankara, İstanbul, İzmir dışındaki büyükşehirlerin ilçelerinde yapıldı.

Yayımlanan ankette ilçe belediyeleri içerisinde Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, yüzde 52,1 ile Türkiye’nin en başarılı 8. belediye başkanı oldu. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de Ankara, İstanbul ve İzmir dışındaki büyükşehirleri kapsayan ankette yüzde 42,6 ile Türkiye’nin en başarılı 10. belediye başkanı oldu.

BİHA

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu