Beyazgül, Çünkü Biz Şanlıurfa’yı Çok Seviyoruz

Başkan Beyazgül, Şanlıurfa'ya Büyükşehir Millet Bahçesi yapılacağını duyurdu. Projeleri duyuran Beyazgül; "Çünkü biz Şanlıurfa'yı çok seviyoruz" dedi.

 
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa’ya Büyükşehir Millet Bahçesi yapılacağını duyurdu. Projeleri duyuran Beyazgül; “Çünkü biz Şanlıurfa’yı çok seviyoruz” dedi.
 
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, yeni bir projeyi duyurdu. Beyazgül, büyükşehir belediye binasının taşınacağı alanın yanına büyükşehir millet bahçesi yapılacağını duyurdu.
 
Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;
 
Yeşil projelerde Şanlıurfa’ya nefes aldırmayan kararlıyız çünkü biz bu şehre gönül verdik. Çevik Kuvvet Köprülü Kavşak yanında yer alan ve Büyükşehir hizmet binamızı da taşıyacağımız alana Büyükşehir millet bahçesini de kazandıracağımızı hemşehrilerimizde paylaşmak istiyoruz. İçerisinde her sosyal donatı alanlarıyla yediden yetmiş yediye hitap edecek projeyle Şanlıurfa’ya üretmeye devam ediyoruz. Geleceğim şu an meselesi için daha çok yeşil hayal ediyoruz. Çünkü biz bu şehri çok seviyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu