Baydilli’den Parklara Zarar Verilmesiyle İlgili Açıklama

Metin Baydilli ilçedeki parklara zarar veren şahıslar ile ilgili yaptığı açıklamada ilgili yerlere suç duyurusunda bulunacaklarını söyledi.

Baydilli'den Parklara Zarar Verilmesiyle İlgili Açıklama

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli son dönemlerde ilçedeki bazı parklara kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından zarar verilmesi ile ilgili bir açıklama yaparak kamu malına zarar veren bu şahısların belirlenip cezalandırması için girişimde bulunacaklarını belirtti.

Başkan Baydilli insanların dinlenebilecekleri yesil alanlar oluşturmak için ilçeye kazandırdıkları parklarda mobilyalara verilen zarara tepki göstererek, “Karaköprü Belediyesi olarak bizlerin en büyük görevi, ilçede yaşayan her bir hemşehrimizin ihtiyaç duyduğu hizmeti vermek, vatandaşlarımızın rahatı ve mutluluğuna katkı sunmaktır. Bunun için ilçemize yeni parklar kazandırırken, parklara verilen zararı asla kabul edemeyiz.

Unutulmamalıdır ki sosyal alanlarımıza ve parklarımıza bu yapılanlar, sadece çalışmalarımız ve verilen emeğe değil tüm hemşehrilerimizin hakkına da yapılmış bir saldırıdır. Vatandaşlarımızın hakkını kimseye yedirmemek, emeklerimizin heba edilmesine müsaade etmemek için parklarımıza zarar veren kişilerin cezalandırılması için gerekli girişimlerde bulunacağız” dedi.

 

Başkan Baydilli, vatandaşların da bu tür vakalara şahit olduklarında emniyet güçlerine veya belediyeye bildirmelerini rica etti.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu