GenelGüncelYurt

Başkan Soylu’dan Müjde, Proje Yakında Başlayacak

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, ilçenin girişinde doğayla iç içe bir mesire alanı oluşturacaklarının müjdesini verdi.Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, ilçenin girişinde doğayla iç içe bir mesire alanı oluşturacaklarının müjdesini verdi.

Ceylanpınar Mesire Alanı

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Feyyaz Soylu doğayla iç içe bir mesire alanı oluşturacaklarının müjdesini verdi.  “Biz bu güzelliklere estetik dokunuşlar yaparak, hem ilçe halkımızın hem de ilçe dışından gelen misafirlerimizin hoşça vakit geçirebilecekleri, ferah ve nezih ortamlar oluşturmaya çalışıyoruz” dedi.

 

Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, Seyir Tepesinin Projesi hazır Yapımına yakın zamanda başlanacak, Müjdesini verdi.

 

 

Ceylanpınar Belediyesi, İlçemize kazandıracağı mesire alanında İlçe halkını doğayla buluşturarak aileleri ile keyifli vakit geçirebilme imkanı sağlayacak.

 

Ceylanpınar Mesire Alanı

 

Ceylanpınar’ın Marka Değerini Yükseltecek

Şehrin çehresini değiştirecek çalışmalarıyla ilçenin marka değerini yükseltecek sosyal donatı alanlarına yenilerini eklemeye hazırlanan Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, İlçeye kazandıracağı Mesire Alanı’nda incelemelerde bulundu. 222 bin metrekare alan üzerinde planlanan Mesire alanı, şehrin yoğun yaşantısından ve stresinden uzaklaşmak isteyen vatandaşlara nefes alacakları önemli bir doğal yaşam imkanı sağlayacak. Piknik alanları, yürüyüş yolları, seyir terasları, çocuk oyun alanları ,şelaleler ve mesire alanı yer alacak insanların yeşille kucaklaşmasına olanak tanıyacak. Ceylanpınar’ın doğal güzellikleriyle bilinen bir şehir olduğunu dile getiren Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, “Mesire alanı …

 

 

Soylu: Yapımına Yakında Başlayacağız

İçinde bulunan piknik alanları, yürüyüş yolları, seyir terasları, çocuk oyun alanları,şelaleler  ile Ceylanpınarlıların hizmetine alternatif bir sosyalleşme bölgesi sunacaklarını ifade eden Başkan Soylu, “Yapımına yakında başlayacağımız Mesire Alanı özellikle yaz aylarında yaşlıların, ailelerin ve çocukların dinlenme mekanı haline gelecek. Mesire Alanımızdaki oyun alanları ile geleceğimizin teminatı olan yavrularımız ekranlarla değil akranları ile buluşacak. Ailelerin ise stres atarak gününü keyifle geçirecekleri bir mesire alanını vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” ifadelerini kullandı.

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı